Crash Replacement 100%
 
To już ponad 5 lat. 

Crash Replacement dla Was - Wymienimy Twój strój kolarski na nowy.

Pragniemy się z Wami podzielić spotkaniem ze słowami mądrego człowieka.
W 2018r trafiliśmy na takie słowa. Cytat „Odważna firma, która nadstawia karku za swoich klientów” z książki, której autorem jest Marty Neumeier wprawił nas w stan zakłopotania. Długo zastanawialiśmy się jak mamy rozumieć te słowa i jak się do nich odnieść w komunikacji z Wami.
 
Czas sprawił, że dojrzała w Nas odważna i istotna deklaracja. Jesteśmy z niej dumni. Pragniemy z całego serca być dla Was - „odważną firmą, która nadstawia karku za swoich klientów”.
 
Dlatego też, zoobowiązujemy się do wsparcia Was w trudnych chwilach. Jeżeli podczas jazdy na rowerze przytrafi się Wam upadek (czego oczywiście Wam nie życzymy) i ulegnie zniszczeniu odzież kolarska z kolekcji MOREcycling, wymienimy zniszczony strój na nowy. 100% Crash Replacement dotyczy wszystkich spodenek rowerowych oraz koszulek kolarskich. Usługa ma znany w świecie kolarskim opis - Crash Replacement. Usługa nie dotyczy odzieży z kategorii Outlet. W przypadku pozostałej odzieży proponujemy rabat 50% na zakup nowej.
 
Pamiętaj - my nie zapomnimy o Tobie.
Zespół MOREcycling
 
Poniżej logotyp Crash Replacement informujący o produkcie, który będzie wymieniony
w przypadku nieszczęśliwego wypadku. Logotyp jest obecny przy produktach objętych usługą poniżej opisu.
 
Aby skorzystać z usługi Crash Replacement należy przesłać do Nas zdjęcia z miejsca wypadku lub inne fotografie np. pokazujące rany na e-mail - sklep@morecycling.pl 
Zwrotnie prześlemy odpowiedź, jeżeli będzie pozytywna proszę odesłać uszkodzoną odzież na adres - MORE, Świętojańskiego ska 7, 08-110 Siedlce
Jeżeli uszkodzony model odzieży będziemy mielina stanie sklepu wyślemy w ciągu kilku dni, jeżeli nie to zaproponujemy coś w zamian. Usługa 100% Crash Replacement dotyczy odzieży nie starszej niż 1 rok, licząc od daty zakupu.
 
 
 
 
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl