Lookbook jesienny

Odzież rowerowa na jesień - lookbook

Lookbook jesienny to nasza propozycja gotowych zestawów do jazdy rowerem w chłodniejsze dni. Jesień i początek zimy to dla wielu kolarzy rezygnacja z kolarskich wyzwań. A nie musi tak być.

Odpowiednia odzież rowerowa zapewnia komfortową jazdę podczas chłodniejszych dni. Przemyślane dopasowanie bluzy rowerowej z kamizelką kolarską, bielizną termiczną i długimi spodniami rowerowymi to gwarancja przyjemnej jazdy rowerem podczas krótkich treningów na szosie oraz długich rowerowych wycieczek.

Zadbaj o ciepło dla ciała, odpowiednie odprowadzanie wilgoci, ochronę przed wiatrem oraz zabezpiecz stopy i dłonie, a wtedy będziesz czekał z niecierpliwością na każdą jesienną jazdę na zewnątrz. To kilka prostych zasad, którymi proponujemy się kierować w doborze odzieży kolarskiej.

Dla przykładu: podczas jazdy w temp. 8 st., przy średnim wietrze. Należy pamiętać, że im mocniejszy wiatr tym temp. odczuwalna przez nasz organizm jest niższa. 

Nasza propozycja kompletu odzieży rowerowej na jesień: bielizna termoaktywna, na to bluza rowerowa ocieplana i przy mocnym wietrze warto zabrać do kieszonki kamizelkę kolarską z membraną, długie spodnie rowerowe ocieplane lub nogawki kolarskie, ocieplacze na buty dla zmarzluchów, rękawiczki rowerowe i komin kolarski pod szyję. W takim zestawie można przyjemnie jeździć rowerem nawet cały dzień. Jeżeli planujecie jazdę w terenie to temp. odczuwalna np. w lesie będzie wyższa niż w terenie otwartym.

Jeżeli nie jesteście pewnie jak skompletować odzież na rower w niższych temperaturach chętnie Wam pomożemy. Mamy przetestowanych wiele kombinacji odzieży kolarskiej w różnych warunkach pogodowych i bardzo duże doświadczenie w jeździe na rowerach szosowych, gravelowych, trekingowych.

Dzwońcie lub piszcie.

odzież rowerowa na jesienne kolarskie przygody

odzież rowerowa na jesienne kolarskie przygody

odzież rowerowa na jesienne kolarskie przygody

#bluzy rowerowe damskie #bluzy rowerowe męskie

kurtki rowerowe na jesienne kolarskie przygody

kurtki rowerowe na jesienne kolarskie przygody

kurtki rowerowe na jesienne kolarskie przygody

#kurtki rowerowe damskie #kurtki rowerowe męskie

kurtki rowerowe damskie prorace morecycling

 

kurtki rowerowe męskie prorace morecycling 01

kurtki rowerowe męskie prorace morecycling 03

#kurtki rowerowe ProRace damskie #kurtki rowerowe męskie ProRace

koszulki rowerowe z długim rękawem morecycling 01

koszulki rowerowe z długim rękawem męskie 01 morecycling

koszulki rowerowe z długim rękawem morecycling 03

koszulki rowerowe z długim rękawem morecycling 05

koszulki rowerowe z długim rękawem morecycling 06

#koszulki rowerowe z długim rękawem męskie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl