Nasza pracownia

 

 

 

AUTORSKA PRACOWNIA

Zapragnęliśmy projektować i szyć odzież kolarską we własnej pracowni. To było wielkie wyzwanie.

Autorska pracownia to kolejny milowy krok w rozwoju naszej marki.

 

 Pracownia to miejsce, gdzie nasze pomysły zamieniamy w rzeczywistość. Z pomocą Pani Małgorzaty, Edyty i Teresy przygotowujemy nowe kolekcje odzieży kolarskiej. To już nie tylko koszulki rowerowe, bibsy kolarskie, bluzy, kurtki, kamizelki ale także akcesoria kolarskie oraz odzież casualowa.

Dla naszych Pań specjalistek krawiectwa nie ma rzeczy niemożliwych, ogranicza Nas tylko wyobraźnia i czas…

Wiele radości daje możliwość przygotowania kolekcji od początku do końca. Profesjonalne

projektowanie to nie tylko zabawa z krojem, grafiką czy kolorem. Wzory muszą podążać za nowymi trendami w modzie, ciągłym rozwojem technologii i tkanin.

 

Pragniemy aby gotowe produkty podobały się Wam i były wygodne w użytkowaniu. 

Dbamy aby odzież szyta w naszej pracowni była elegancka, prosta i nowoczesna a jazda rowerem sprawiała radość. 

Reszta zależy od Was.

 

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom wprowadziliśmy usługę indywidualnego dopasowania modelu i rozmiaru:

Jeżeli nie jesteś pewny/a co do rozmiaru lub po zakupie okazało się, że odzież nie układa się odpowiednio do Twojej sylwetki możemy ją dla Ciebie dopasować, wprowadzając poprawki krawieckie.

W standardzie oferujemy: skracanie rękawów (koszulki i bluzy kolarskie), skracanie nogawek (spodnie długie i krótkie), skracanie o jeden rozmiar długości suwaka. 

Zadzwoń lub napisz a postaramy się precyzyjnie określić czy korekta w kroju odzieży jest możliwa. W większości przypadków nasza usługa jest darmowa.

Jest również możliwość umówienia się w naszej pracowni (Siedlce, Świętojańska 7) na indywidualne przymiarki oraz dopasowanie odzieży do Twojego rozmiaru,

pod nr tel. 728 492 615 lub e-mail - sklep@morecycling.co

 

W zgodzie z naturą ?

Wybraliśmy technologię i surowce, które gwarantują trwałość i długowieczność szytej przez nas odzieży. A potwierdzeniem na słuszny kierunek są opinie naszych klientów.

Możesz zaufać sprawdzonym i polecanym produktom odzieży rowerowej z kolekcji MORE. Możesz wybrać koszulkę, bluzę lub spodenki i cieszyć się ich długim użytkowaniem, bez konieczności ciągłej wymiany na nowe. Ponadczasowy i klasyczny design naszych kolekcji będzie długo sprawiał Ci satysfakcję i radość podczas jazdy rowerem.

Jak zachowują się koszulki wielokrotnie prane i aktywnie użytkowane przez kilka lat, można przeczytać również na blogu - tutaj.

Wybierając odzież kolarską, którą będzie Co służyła przez lata - dbasz o lasy, rzeki, powietrze wokół Nas wszystkich. 

 

Od początku naszej działalności, nie przeznaczyliśmy ani jednej sztuki odzieży do powtórnego przetworzenia. Kolekcje wyprzedajemy do ostatniej sztuki lub przeznaczamy na działania promocyjne, nie wyrzucamy i nie niszczymy. Szyjąc w małych seriach mamy nad ilością wyprodukowanej odzieży całkowitą kontrolę.

 

Bezpłatną usługą Free Repair (kilkadziesiąt razy w roku 2020) jeżeli to tylko możliwe naprawiamy naszym klientom koszulki, spodenki, kurtki, bluzy, kamizelki … aby nie musieli dokonywać kolejnego zakupu. Od 2018 roku wspieramy naszych klientów również usługą Crash Replacement. Czujemy się dumni, że możemy służyć kolarzom i kolarkom podczas realizacji ich codziennej rowerowej pasji. 

 

Nie tylko mówimy ale również stosujemy w praktyce eliminację plastiku.

Od roku 2016 wysyłamy paczki w ekologicznych opakowaniach papierowych a do 2019 roku również w folii biodegradowalnej.

Od początku 2020 roku zrezygnowaliśmy z pakowania odzieży rowerowej w woreczki foliowe. Zastąpiliśmy je papierem pakowym pochodzącym z naturalnych surowców - recyklingowalnych. 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl