Sonda
Na co zwracasz uwagę kupując koszulkę kolarską ?
Pytania i odpowiedzi

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości skontaktuj się z Nami drogą e-mailową: sklep@morecycling.co lub telefonicznie +48 728 492 615 - telefony odbierają pracownicy a nie centrala telefoniczna :)

 

 30 days to Return

MORE oferuje możliwość zwrotu towaru przez KLIENTA bez podania przyczyny do 30 dni.

Szczegóły w stopce strony - Zwroty i reklamacje.Crash replacement

Nasza marka MORE z myślą o klientach pragnie zaoferować darmową wymianę odzieży. Usługa CRASH REPLACEMENT dotyczy nieszczęśliwych wypadków na drodze podczas, których odzież naszej marki ulegnie zniszczeniu. Należy przesłać do nas zniszczony strój oraz fotografię dokumentującą zaistniałą sytuację. Może to być zdjęcie z miejsca zdarzenia na drodze lub zdjęcie swojej osoby z widocznymi ranami.

Adres do wysyłki: MORE, Nowy Świat 11/24, 08-110 Siedlce

 

 Free Repair Service

MORE oferuje darmową usługę poprawki lub naprawy uszkodzeń odzieży kolarskiej z Naszej kolekcji.

Możliwość skorzystania z usługi dotyczy tylko produktów, na których stronie umieszczony jest logotyp. Usługa naprawy może potrwać do 4 tygodni.

W celu przeanalizowania czy produkt nadaje się do naprawy prosimy o przesłanie (na e-mail: sklep@morecycling.co) kilku zdjęć pokazujących uszkodzenie.

free repair

Limited Edition

Proponujemy kolekcję Limited Edition osobą, które cenią indywidualny styl i lubią się wyróżnić. Pragną poczuć się wyjątkowo w naszej odzieży, wiedząc że jest wyprodukowana w minimalnej ilości (maksymalnie 50 sztuk). Do produktów w ilości limitowanej jest dołączona metka z informacją ile sztuk uszyliśmy danego modelu oraz podany jest numer jednostkowy.

Oznacza o wprowadzonych do sprzedaży produktach z kolekcji odzieży kolarskiej MORE w ilości limitowanej, która nie będzie powiększana i powtórnie wprowadzana w przyszłości do sprzedaży w pierwotnym kolorze.

Made in Poland

Cały proces projektowania oraz produkcji odbywa się w Polsce w naszej autorskiej pracowni.

Składanie reklamacji lub zwrotu.

Aby ułatwić wszystkim naszym klientom sposób wymiany lub zwrotu, w e-mailu z fakturą przesłaną drogą elektroniczną dodaliśmy do uzupełnienia kilka danych aby procedura była szybka i sprawna. Wystarczy odpowiedzieć na e-mail i uzupełnić kilka punktów.

Adres do wysyłki:

Kurier, Poczta Polska - MORE, ul. Świętojańska 7, 08-110 Siedlce / paczkomat - SIE04N

e-mail: sklep@morecycling.co, telefon 728-492-615

Tradycyjna metoda opisana jest w zakładce: Reklamacje i zwroty

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl