Technologia i jakość

Poznaj naszą technologię

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, w ofercie firmy MORE znalazły się tylko materiały najwyższej jakości, pochodzące przede wszystkim z Włoch, wyselekcjonowane i wielokrotnie testowane. 
Z troską o komfort i swobodę uprawiania kolarstwa wybraliśmy te, które przy zimnych temperaturach utrzymują ciepło, są termo aktywne, oddychające i wodoodporne, a podczas upalnych treningów na rowerze zapewniają swobodne i lekkie ruchy, posiadają ochronę antybakteryjną oraz przed promieniowaniem UV i wiatrem.
 
 
Wszystkie produkty z naszej kolekcji (koszulki rowerowe, spodenki kolarskie, bluzy kolarskie, kamizelki, kurtki rowerowe, bielizna kolarska i pozostałe akcesoria ) oferowane przez Nas są projektowane i produkowane w Polsce.
 
 
 Dzianina ThermoRoubaix do szycia ocieplanej odzieży rowerowej: bluzy kolarskie, spodnie rowerowe długie Tights Thermo, bufy, rękawiczki kolarskie długie, ocieplacze rowerowe.
 
 
Dzianina wykorzystywana do szycia spodenek rowerowych.
 
 
Dzianina do szycia koszulek kolarskich, bielizny, szelek w spodenkach rowerowych.
 
 
Wkładki do bibsów kolarskich, jednego z najlepszych europejskich producentów DR. Pad W naszej kolekcji wszywamy w spodenkach kolarskich najwyższe modele wkładek.
 
 
Dzianina Thunderbike Power wykorzystywana do szycia spodenek rowerowych.
 
 
 
Z włoskiego materiału z membraną WindZero szyjemy kamizelki kolarskie i kurtki na rower.
 
 
Do całej naszej kolekcji odzieży kolarskiej wszywamy najlepsze suwaki klasyczne i półautomatyczne światowego lidera YKK. 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl