Ultra Race Roztocze

Ultra Race Roztocze

W roku 2023 jesteśmy organizatorami gravelowej przygody po Roztoczu. Pragniemy aby na stałe wpisała się do kalendarza gravelowych imprez w Polsce. 

Przygody rowerowe towarzyszą nam od dzieciństwa. Znamy smak wsi wschodniej Polski, jej uroków i wspaniałych krajobrazów. Ja swoje wakacje spędzałem na Roztoczu, we wsi Susiec. Patrycja mieszkała na Podlasiu, w Kożuchowie.

Tymi zawodami pragniemy wrócić do naszych korzeni. Ultra Race Roztocze to jest rowerowa podróż do malowniczych zakątków wschodniej wsi. Do naszego a może i Waszego dzieciństwa. Do krainy pachnących sosen, szumiących buków, wielobarwnych pól i łąk. Do krainy, w której czas zwalnia.

 

zawody rowerowe ultra race roztocze

 

Przeżyj rowerową przygodę, jadąc wśród malowniczych krajobrazów Roztocza. Łagodne senne pagórki, smukłe szutry, leśne dukty. Dzień i noc przeplata się. Piach w ustach i wiatr we włosach. A Ty wśród wiejskich chat, starych krzyży, rysich tropów. Jeżeli w swojej wyobraźni poczułeś wilgoć lasu i zapach sosen to ten wyścig jest dla Ciebie.
650 km przygody wśród gravelowych pasjonatów. Na krótki czas zostaniecie braćmi, czując ten sam ból, zachwyt i ekscytację. A wspomnienia pozostaną z Tobą na całe życie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl