Women's Team
 

MORE Women's Team - damski team kolarski

 
Historia zatoczyła koło. Kiedy startowaliśmy trzy lata temu, to był tylko malutki krok. Musiało upłynąć prawie 1000 dni. Spotkaliśmy na naszej drodze odpowiednie osoby aby marzenie stało się rzeczywistością. Czujemy, jakby działo się to z waszym udziałem i wsparciem, bo gdzie bylibyśmy gdyby nie Wy - nasi fani, pasjonaci, przyjaciele. Jesteście z nami od początku …
damski team rowerowy morecycling
Zapraszając dziewczyny do teamu - MTB/Kolarstwo, pragniemy stworzyć drużynę zawodniczek, które swoją empatią do innych osób i do sportu będą jego największa siłą. Pragniemy aby wzbudzały podziw u młodych ludzi i jednocześnie były dla nich inspiracją oraz natchnieniem do realizowania ich młodzieńczych sportowych pasji.
 
Dlatego tak ważne jest codzienne podejście do sportu naszych zawodniczek. Poza kolarstwem jest dużo miejsca na szkołę, rodzinę, pracę, inne pasje … To są dziewczyny z ogromną siłą, motywacją, wytrwałością ale również wiele w nich radości, uśmiechu, pasji ...
 
To ważne aby z kolarstwa czerpać radość i siłę do nowych codziennych wyzwań.
Wyzwanie, które podejmujemy wspólnie ściśle wiąże się z ideą - Radość jazdy rowerem, najlepiej wspólnie z przyjaciółmi. Ale nie tylko, to również realizowanie siebie i dawanie innym swojej cząstki. Cele, trofea, wyścigi są ważne dla każdego zawodnika, ale kiedy będzie radość to trening będzie jeszcze większą przyjemnością.
 
Nie przypadkowo ambasadorką MORE Women’s Team jest Ania Sadowska - Sukces zaczyna się w głowie.
Ania jest wsparciem teamu, dziewczyn oraz całego projektu. Jej bardzo bogate doświadczenie jest dla nas bezcenne … Ania mówi o projekcie tak - „Idea kobiecego zespołu tworzonego wspólnie z marką More jest dla mnie kwintesencją tego czym sama kieruję się w życiu. Połączenia pasji, od momentu jej odkrywania poprzez rozwijanie, z kobiecym stylem życia w którym jest miejsce na naukę, pracę, rodzinę i również na aktywność fizyczną. Chciałabym by idea, którą staramy się przekazać pomogła innym kobietom znaleźć motywację do codziennej aktywności, budowania pozytywnych nawyków i podążania drogą zdrowego trybu życia.”
 
MORE Women's Team:
ambasador teamu - Anna Sadowska
zawodniczki - Agata, Alicja, Ania W, Ania Z, Magda, Maja, Nikola, Natalia, 
 
tel. 728-492-615
 
Projektując stroje kolarskie team'u zdecydowaliśmy się na elegancki i klasyczny styl, który nawiązuje do całej kolekcji More. Prosta grafika oraz brak dodatkowych znaczków sponsorów pozwoliły stworzyć komplet odzieży rowerowej, który będzie dominował podczas wyścigów kolarskich. 
 
Komplet kolarski damski na sezon 2021/2022
 
 
morecycling Womans team
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl