Z pasji do stylu

 Dowiedz się więcej o teamie sklepu dla kolarzy MOREcycling

 

Poznaj tych trzech fanów kolarstwa od małego - Maciej, Tomek i Wojtek

Zakochani po uszy w kolarstwie. Dla nas jazda na rowerze to chwila wolności, sposób życia i spędzania czasu. Mówimy, myślimy i śnimy o pięknych tripach ze zjazdami po serpentynach we włoskich dolomitach a czasami o bieszczadzkich bezdrożach.

Codziennie jeździmy bo czerpiemy z tego radość. Wspólne treningi na szosie w gronie znajomych i przyjaciół to dla Nas szczególny czas. Lubimy wrzucić na siebie eleganckie i stylowe stroje kolarskie by po paru chwilach rozkoszować się ciepłym wiatrem i pędem …

Wystarczyło kilkanaście godzin wspólnych rozmów aby marzenia przenieść do rzeczywistości. 

Zaczęliśmy projektować i szyć własną odzież kolarską. Daje nam to ogromną satysfakcję i poczucie ważnej misji jaka jest przed nami.

 

W świecie kolarstwa i nie tylko kierujemy się ważnymi zasadami

Między sobą bardzo cenimy przyjaźń i szczerość. 

Dlatego udało nam się zaprojektować pierwszą kolekcję kolarską, z której byliśmy dumni. Dała nam wiele satysfakcji i zadowolenia. 

Każdy element gotowego produktu musi spełniać kilka istotnych dla nas założeń. Projekty powinny być eleganckie, nowoczesne i proste, szyte z tkanin najwyższej włoskiej jakości. Zależy nam abyś zakładając naszą odzież na rower, czuł się wyjątkowo. Czuł radość i motywację kiedy zakładasz na siebie naszą koszulkę rowerową lub bibsy. Ważne jest dla nas aby stroje idealnie pasowały do Twojej osobowości, ekspresji, nastroju a może do koloru roweru.

 Kolejne kolekcje są opracowywane zgodnie z pierwotnymi założeniami marki MOREcycling. Komfort i wygoda podczas jazdy to dla nas standard. Poszukujemy nowych wyzwań i rozwiązań w produkcji oraz projektowaniu. Czerpiemy inspirację ze wszystkiego co nas otacza i pragniemy szyć wyjątkową odzież na rower. Tobie pozostawiamy czerpać przyjemność z jazdy …

 

Robimy to dla miłośników i pasjonatów kolarstwa

Pierwsza nasza kolekcja była zrealizowana dla Nas … a każda kolejna dla Was.

Grafika, kolory, projekty powstały po wielu godzinach prób i błędów. Byliśmy jedynymi osobami, które krytykowały, testowały i sprawdzały pierwsze prototypy. Teraz polegamy już na kilku specjalistach. Stroje kolarskie są testowane długo i skrupulatnie aby produkt był w 100% gotowy dla naszych klientów. 

Nasza oferta jest coraz bardziej różnorodna i bogata w nowe wzory. Poszerzamy kolorystykę całej kolekcji kolarskiej i wprowadzamy nowości. 

Pragniemy aby efekty pracy zespołu MORE zadowoliły naszych wyjątkowych klientów oraz pasjonatów kolarstwa. 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl