
Co nowego w sezonie 2017?
Nowe kolory, nowe wzory, nowe modele.
Dla Nas czas zimowy to intensywna praca nad wiosennymi i letnimi kolekcjami odzieży kolarskiej.
W sezonie 2017 nadal nasza kolekcja będzie połączeniem fascynacji eleganckim i prostym stylem oraz komfortem i wygodą podczas jazdy rowerem. Nadal nasza odzież będzie szyta z najlepszych włoskich tkanin. Nadal będziemy tworzyli projekty i szyli je w Polsce, a dokładnie w naszej autorskiej pracowni. I nadal to wszystko będziemy robić z myślą o Naszych Klientach, czyli dla Was.
A teraz konkrety.
Każda koszulka kolarska w sezonie wiosennym i letnim będzie w kilku wersjach kolorystycznych. Poza aktualnymi modelami zaproponujemy Wam conajmniej dwa nowe wzory:
Jersey Classic Special - koszulka kolarska stylowa i elegancka dla tych co kochają włoskie klimaty. A jesteśmy pod wrażeniem jazdy w Toskańskich miasteczkach i po Toskańskich pagórkach, więc koszulka jest rezultatem inspiracji z ostatniego roadtripu.
Jersey Aero - koszulka do szybkiej i dynamicznej jazdy nie tylko na zawodach. Idealne przyleganie bez zbędnych dodatków.
Poszerzamy również ofertę spodenek o nowe modele w klasycznych wzorach z tymi samymi rewelacyjnymi wkładkami, które bardzo chwalicie.
W naszej ofercie znajdzie się również miejsce dla nowości, które systematycznie po przetestowaniu będziemy wprowadzać do oferty naszej marki.
A teraz najważniejsze.
Przy okazji BARDZO DZIĘKUJEMY za zaufanie naszej marce, za Wasze pomysły i sugestie, których bardzo dużo otrzymujemy. Część z nich została wprowadzona a część będzie. Nie wszystko możemy zrobić, zależy Nam aby zachować pierwotny charakter marki MORE.
Piszcie do nas nadal, to dla Nas ważne. Każde wasze opinie cenimy, analizujemy a czasami sprawdzamy i testujemy. Jesteście częścią naszego zespołu.
DZIĘKUJEMY