Damskie zestawy odzieży do jazdy rowerem od 3 do 18 st. C 0
Damskie zestawy odzieży do jazdy rowerem od 3 do 18 st. C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koniec zimy i początek wiosny to zachęta do pierwszych kolarskich przygód. Pierwsze ciepłe promienie słońca mobilizują do wyjścia na szosę. Ale nadal na zewnątrz są duże wachania temperatur. Pochmurno a za chwilę słonecznie, i tak naprzemian. Mocny wiatr potrafi obniżyć o kilka stopni temperaturę odczuwalną. Dobrze jest mieć swój sprawdzony zestaw odzieży rowerowej. Trzeba stanąć przed szafą i znaleźć taki komplet kolarski, który zapewni Ci przyjemną jazdę. Wyzwaniem jest połączenie komfortu termicznego i szosowej stylówki. 

Dlatego mamy kilka propozycji odzieży dla kobiet uprawiających kolarstwo już na początku wiosny.

Mamy propozycje do jazdy rowerem w zakresie temp. 3-10 st. C, 8-15 st. C. oraz 12-18 st. C.

Możesz wybrać naszą kolekcję lub zasugerować się sprawdzonym sposobem i skompletować swój strój z tej odzieży, którą już posiadasz.

 

Jazda rowerem w zakresie temperatur 3-10 st. C

 

 

W zakresie temp. 3-10 st. C. najbardziej istotnym elementem odzieży jest wierzchnia warstwa ochronna z membraną. Damska kurtka kolarska z membraną ProRace gwarantuje ochronę przed zimnem, wiatrem i deszczem. Utrzymuje ciepło w trakcie jazdy i jest lekka. Uzupełnieniem tego zestawu jest koszulka z długim rękawem, koszulka termiczna oraz długie ocieplane spodnie. Ten komplet odzieży zapewnia komfort termiczny podczas krótkich treningów oraz długiej jazdy rowerem. Długie spodnie można zastąpić krótkimi spodniami z ocieplanymi nogawkami, lub na krótkie spodenki ubrać długie ocieplane getry - ten sposób również dobrze się sprawdzi.  

Damska kurtka kolarska z membraną ProRace

Koszulka damska z długim rękawem Style

Koszulka termiczna

Długie spodnie ocieplane dla kobiet Tights Thermo

Zestaw należy uzupełnić o ocieplacze na buty, bufę, czapeczkę, rękawiczki.

 

 

Jazda rowerem w zakresie temperatur 8-15 st. C 

 

 

Zestaw odzieży damskiej do jazdy w temp. 8-15 st. C. poza ocieplaną bluzą i koszulką termiczną jest uzupełniony o kamizelkę z membraną. Jeżeli na zewnątrz jest mocny wiatr lub zmienią się warunki na zewnątrz kamizelka WindZero ochroni Cię przed wyziębieniem. Dzięki niskiej wadze i małym gabarytom, kamizelka zmieści się w każdej kieszonce.  Ocieplana bluza o bardzo dobrych właściwościach odprowadzania wilgoci będzie regulowała temperaturę ciała podczas jazdy rowerem. Bluza zapewni Ci odpowiednie ciepło a intensywny kolor dobrą widoczność na drodze.

 

Damska kamizelka kolarska z membraną WindZero 3.0

Bluza rowerowa damska Hot Jacket

Koszulka termiczna

Spodenki rowerowe damskie

Zestaw można uzupełnić o nogawki, ocieplacze na buty, bufę, czapeczkę, rękawiczki.

 

Jazda rowerem w zakresie temperatur 12-18 st. C 

 

 

Temperatury powyżej 12 st. C to już świeży zapach wiosny i przyjemnego ciepła. Ale nadal pogoda rano, w południe a wieczorem jest mocno zróżnicowana. Dlatego zestaw z koszulki termicznej i koszulki z długim rękawem warto uzupełnić o kamizelkę z membraną. Do jazdy na rowerze w porannych godzinach warto założyć kamizelkę, którą później można schować w kieszonce. Kamizelka WindZero bardzo dobrze sprawdzi się rownież podczas zjazdów na przełęczach lub w górach. Podczas szybkich zjazdów temp. odczuwalna spada o około 4-6 st. C, w zależności od temp. na zewnątrz. Dlatego kamizelka z membraną ochroni Twoje ciało przed wyziębieniem i dyskomfortem termicznym.  

 

Damska kamizelka kolarska z membraną WindZero 3.0

Koszulka damska z długim rękawem Style

Koszulka termiczna

Spodenki rowerowe damskie

 

Jeżeli potrzebujecie pomocy w doborze odpowiedniej odzieży lub rozmiaru służymy pomocą :)

Tel 728 492 615, e-mail: sklep@morecycling.co

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl