Trwałość i długowieczność kolekcji MOREcycling. 0
Trwałość i długowieczność kolekcji MOREcycling.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego szyjemy koszulkę 2 razy dłużej niż szwalnia ?

Dlaczego posiadamy usługę Free Repair i Crash Replacement ?

Dlaczego do kosza nie trafiła ani jedna sztuka odzieży z naszej kolekcji ?

 

Co znaczy włoska jakość dzianin i długowieczność odzieży rowerowej z kolekcji MORE.

W styczniu minęło 5 lat odkąd zaprezentowaliśmy pierwszą kolekcję koszulek i spodenek kolarskich naszej marki. Od samego początku postawiliśmy na najlepsze włoskie dzianiny, niemiecki nici i przędzę, suwaki YKK, wkładki rowerowe Dr Pad i bardzo staranne szycie. Po roku uruchomiliśmy własną pracownię, aby mieć jeszcze większą kontrolę nad każdym procesem produkcji odzieży kolarskiej MORE.

Minęło 5 lat a my nic nie zmieniliśmy. Odzież rowerową szyjemy z tych samych komponentów w oparciu o sprawdzonych producentów. 

 

Dlaczego ?

Wybraliśmy technologię i surowce, które gwarantują trwałość i długowieczność szytej przez nas odzieży. A potwierdzeniem na słuszny kierunek są opinie naszych klientów.

Możesz zaufać sprawdzonym i polecanym produktom odzieży rowerowej z kolekcji MORE. Możesz wybrać koszulkę, bluzę lub spodenki i cieszyć się ich długim użytkowaniem, bez konieczności ciągłej wymiany na nowe. Ponadczasowy i klasyczny design naszych kolekcji będzie długo sprawiał Ci satysfakcję i radość podczas jazdy rowerem.

Jak zachowują się koszulki wielokrotnie prane i aktywnie użytkowane przez kilka lat, można przeczytać również na blogu - tutaj.

Wybierając odzież kolarską, którą będzie Co służyła przez lata - dbasz o lasy, rzeki, powietrze wokół Nas wszystkich. 

 

Od początku naszej działalności, nie przeznaczyliśmy ani jednej sztuki odzieży do powtórnego przetworzenia. Kolekcje wyprzedajemy do ostatniej sztuki lub przeznaczamy na działania promocyjne, nie wyrzucamy i nie niszczymy. Szyjąc w małych seriach mamy nad ilością wyprodukowanej odzieży całkowitą kontrolę.

 

Bezpłatną usługą Free Repair (kilkadziesiąt razy w roku 2020) jeżeli to tylko możliwe naprawiamy naszym klientom koszulki, spodenki, kurtki, bluzy, kamizelki … aby nie musieli dokonywać kolejnego zakupu. 

 

Od 2018 roku wspieramy naszych klientów usługą Crash Replacement oraz Free Repair. To już kilkaset osób, które w trosce o ich radość do kolarstwa wsparliśmy darmowymi usługami oraz bezpłatną wymianą odzieży na nową. Czujemy się dumni, że możemy służyć kolarzom i kolarkom podczas realizacji ich codziennej rowerowej pasji. 

 

Nie tylko mówimy ale również stosujemy w praktyce eliminację plastiku.

Od roku 2016 wysyłamy paczki w ekologicznych opakowaniach papierowych a do 2019 roku również w folii biodegradowalnej.

Od początku 2020 roku zrezygnowaliśmy z pakowania odzieży rowerowej w woreczki foliowe. Zastąpiliśmy je papierem pakowym pochodzącym z naturalnych surowców - recyklingowalnych. 

ekologiczne opakowanie morecycling

 

Co wpływa na jakość i trwałość kolarskich produktów szytych w naszej pracowni ?

 

Pracownia i doświadczenie zespołu - Panie, specjalistki krawiectwa z wieloletnim doświadczeniem dbają o najmniejsze detale każdej sztuki kolekcji MORE. W każdej  kolejnej produkcji poszukujemy rozwiązań zwiększających komfort i funkcjonalność w użytkowaniu odzieży. Jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje naszych klientów. To idąc za ich głosem wprowadziliśmy min.: kieszonki na plecach w kurtkach Pro Race, wprowadziliśmy nowe taśmy silikonowe w spodenkach Special, nowe koszulki Longsleeve damskie nie posiadają pasków na wysokości klatki piersiowej itp. 

 

Włoskie dzianiny - koszulki kolarskie z krótkim i długim rękawem, ocieplane bluzy kolarskie, kamizelki i kurtki WindZero. Mimo kilkudziesięciu prań i kilkuletniego użytkowania cały czas zachowują trwałość i świeżość. 

 

Nici i przędza - stosowana jest w całej kolekcji MORE. Odzież kolarska zachowuje trwałość i stabilność szwów nawet po kilkuletnim użytkowaniu. Nici i przędza mocno trzymają szwy i łączenie dzianin. Wyjątkiem są szwy łączące wkładkę w spodenkach w miejscu tarcia z siodełkiem. Łączenie to wykazuje zużycie nici i jest zależne od budowy ciała (uda) oraz kształtu siodełka. Kolor nici dostosowujemy do barw i grafiki na koszulkach, bluzach.

 

Suwaki YKK - w całej naszej kolekcji (koszulki, bluzy, kurtki i kamizelki, kieszonki) używamy tylko suwaków tej sprawdzonej marki. Nie mieliśmy ani jednego przypadku usterki zamka. W większości są to suwaki półautomatyczne (poza kieszonkami). Gwarantują łatwą i lekką pracę zamka z możliwością zatrzymania w dowolnej pozycji. W niektórych modelach kurtek i kamizelek stosujemy suwaki YKK dwukierunkowe.

 

Wkładki kolarskie Dr Pad - wszystkie spodenki z naszej kolekcji. Niezmiennie od samego początku zaufaliśmy włoskiemu producentowi wkładek. Są niezastąpione i niezwykle komfortowe podczas długiej jazdy rowerem. Posiadamy jeszcze pierwsze modele spodenek, które po 5 latach czasami jeszcze służą nam podczas jazdy na trenażerach. Zdarzało nam się na prośbę stałych naszych klientów przeszywać wkładki kolarskie Dr Pad’a do innych spodenek. 

 

Całość uzupełniamy starannym szyciem i doświadczeniem naszych Pań specjalistek krawiectwa. W ten sposób powstaje odzież kolarska, która przez długi czas gwarantuje radość i komfort w trakcie codziennej jazdy rowerem. 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl